Magiczna Solina

Zawodowo – jesteśmy specjalistami od projektowania w budownictwie.
Z pasji – kochamy żeglować po Jeziorze Solińskim.

To w tej właśnie malowniczej krainie, postanowiliśmy stworzyć dla siebie i Państwa możliwość przeżycia niesamowitej przygody w wyjątkowych krajobrazach nieskalanej przyrody. Bieszczady to rejon od lat przyciągający turystów i miłośników żeglarstwa. Nasze najnowocześnejsze jachty w tym pięknym zakątku Polski to wspaniały sposób, aby choć na chwilę pozostawić wszystkie troski na brzegu i wyruszyć w swój własny rejs w komfortowych warunkach.

PORT MACIERZYSTY

Keja Sanatorium DEDAL

Tutaj naszym jachtom przysługuje prawo darmowego cumowania, a nasi Klienci mogą korzystać z oferowanych posiłków
oraz pozostałych atrakcji na preferencyjnych warunkach.

Stołówka Sanatorium DEDAL serwuje gościom posiłki według ustalonego jadłospisu i terminarza, w bardzo korzystnych cenach.
Możliwe jest również korzystnie z licznych zabiegów oferowanych przez SU Dedal (po konsultacji z lekarzem)
według cennika SU z rabatami VIP dla naszych Klientów.

Ponadto, keja zlokalizowana jest w doskonałym miejscu – niedaleko głównej ulicy prowadzącej przez cały półwysep Polańczyk.
W pobliżu znajduje się m.in.: amfiteatr, apteka, bankomat, sklepy, bary, karczmy oraz smażalnia ryb.

PARK GWIEZDNEGO NIEBA

Gdy znajdziecie się w nocy, w miejscu o dzikiej, nieskażonej przyrodzie, daleko od świateł cywilizacji, zobaczycie, że straciliśmy kontakt z czymś podstawowym. Czymś pierwotnym. Zapomnieliśmy, co dla nas znaczy nocne niebo, które ma nam przypominać, że poza naszą planetą istnieje coś, co nas przerasta. Straciliśmy w naszym świecie ten magiczny składnik życia, jakim jest rozgwieżdżone niebo, dlatego, że podobnego nieba nad nami już nie ma. Gdybyśmy mieli nad głową to, co widzieli nasi przodkowie przez 99,99 % czasu istnienia rodzaju ludzkiego, widzielibyśmy pełne gwiazd niebo z Drogą Mleczną, która rozdziela je na dwie części. Przy okazji odwiedzania parku gwiezdnego nieba możecie doświadczyć tych wrażeń, które były dla ludzi tak naturalne przez wiele tysiącleci. Tysiącleci, podczas których zachwycali się nocnym niebem, dosłownie przepełnionym gwiazdami.

ZAREZERWUJ
Telefon: +48 691 48 45 46
Email: jachty@pkmp.com.pl
ul. Zdrojowa 23
38-610 Polańczyk
Rabat do 10%